Dinamobet’ten 15 TL Ödüllü Korner Yarışması

Dinamobet’ten 15 TL Ödüllü Korner Yarışması

Dinamobet’ten 15 TL Ödüllü Korner Yarışması

Dinamobet, Manchester City – Liverpool maçına özel 15 TL nakit para ödüllü yarışma düzenledi. 15 TL nakit parayı kazanabilmek için bu linkte Dinamobet Yarışma Formu yer alan forma LİVERPOOL – MANCHESTER CİTY maçında 12 korner olur mu sorusunun doğru cevabını yazmanız gerekmektedir.

Yarışma kurallarına göre kampanyaya katılabilmek için son 3 ay içerisinde 50 TL yatırım yapmış olmanız en başta yer alıyor. Yarışmanın 2. kuralı ise Dinamobet hesabınızın son finansal işleminin ikramiye olmaması.

Korner Yarışma kuralları:

1.Kampanya Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden verilen link ile açılan form üzerine yapılan cevap ile gerçekleşmektedir. 
2. Kampanyada Instagram, Facebook ve Twitter sorumluluk kabul etmez. Yarışmanın medya mecraları ile bir bağlantısı yoktur. 
3. Kampanyaya katılmak için son 3 ayda en az 50 TL DİNAMOBET hesabına yatırım sağlanmış olmalıdır. Ayrıca son finansal işleminin ikramiye olmaması gerekmektedir.
4. 13 Kasım 2017 tarihinden itibaren katılımcıların Dinamobet (@dinamobet) Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarını takip etmeleri gerekmektedir. 
5. Kampanya “LİVERPOOL - MANCHESTER CİTY karşılaşması için ‘MAÇTA 12 KORNER OLUR MU?’ şeklindedir. Doğru tahminde bulunan her yarışmacıya 15 TL bonus hediye edilecektir.
6. Her yarışmacı sadece 1 kez katılım hakkına sahiptir. 
7. Yarışma 12 Ocak 2018 tarihinde, içeriğin yayınlanmasıyla başlayacaktır. 
8. Yarışma sonucu 15 Ocak 2018 tarihinde açıklanacaktır. 
9. Ödüle hak kazananlar müsabakanın sonuçlanmasının ardından en geç 24 saat içerisinde Dinamobet sosyal medya hesaplarından ve buna eş zamanlı olarak dinamobet.com üzerinden yayınlanacaktır ve yine en geç 24 saat içerisinde kullanıcı hesaplarına aktarılacaktır. 
10. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu koşulları kabul etmiş sayılır. 
11. Minimum çekim limiti 100TL, maksimum çekim limiti 250TL’dir. 
12. Katılımcıların kazanılan ikramiyeyi en az 1 defa çevirme şartı vardır. 
13. DinamoBet kampanyaya ait tüm haklarını saklı tutmaktadır ve istediği zaman kampanyayı durdurma, bitirme ve/veya değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
14. Yarışmaya katılım, maçın başlamasıyla son bulacaktır. 14 Ocak 2018 Saat 19:00’de başlayan maçtan sonra yarışmaya katılanların, katılımları geçersiz sayılacaktır. 
15. Yarışmaya birden fazla katılım sağlayıp iki farklı cevap veren yarışmacılar yarışmadan men edilecektir.

Bir cevap yazın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Şifremi Unuttum